Stolica Małopolski tętni życiem całą dobę, ale przede wszystkim w nocy. Turyści gromadnie wybywają do centrum i chcą potańczyć. Wieczorny Kraków gwarantuje nieustanny dopływ wszelkiego typu rozrywek. Wysnuję nawet zdanie, że Kraków jest bardziej nocny niż dzienny.

Zabaw się w Krakowie

Jeśli przyjedziesz do Krakowa i skusi Cię chęć zobaczenia, jak wygląda wieczorne życie, to nie mogłeś trafić lepiej. Kraków cechują liczne restauracje, puby, kawiarenki i kluby. W obrębie plant w nieomal każdej kamienicy znajdziesz lokal, który da możliwość Ci się odprężyć, napić bez problemu kawy lub wyszaleć się na parkiecie. Krakowskie puby oferują dania praktycznie zewsząd, a dyskoteki puszczają przeróżną muzę. Muszę skonstatować, że każdy człowiek odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Opowiadając o wolnym czasie w Krakowie niewłaściwe będzie nie wspomnieć o Kazimierzu w Krakowie. Obszar Kazimierz to szczególne miejsce na mapie Krakowa. Rozwijają tutaj nadzwyczaj klimatyczne knajpki i bombowe dyskoteki. Kazimierz ma niespotykaną specyfikę i koloryt.

A oto interesujące knajpy: House of Beer to położenie, w którym skosztujesz piwa z wielu regionów Polski i z innych krajów. Lokal oferuje szeroki wybór piw. Rotunda to lokal o uczelnianych klimatach. Wszechobecna muzyka i piwo z sokiem imbirowym są tu na bieżąco. Café Młynek to niebanalna kawiarnia, która serwuje z polotem kawę oraz różne trunki.