Stolica Małopolski to miasto, które jest często odwiedzane przez turystów polskich i zagranicznych, jest to normalne, przecież to w Krakowie możemy podziwiać robiące wrażenie połączenie historii i nowoczesności.

Liczba starych budynków, jakie odkryjemy w Krakowie sprawia, że do dokładnego zwiedzenia tego miasta i jego historii potrzeba zarezerwować sporo czasu, gdyż daje ono swoim gościom ogromną liczbę atrakcji, jak i możliwości zabawy w sposób niemal dosłownie dostosowany do potrzeb każdego.

Na temat Krakowa piszą przewodniki turystyczne w niemal wszystkich europejskich językach, a turyści odwiedzający to cudowne, bardzo atrakcyjne miasto pochodzą z całego świata. Właśnie tu zobaczymy monumentalne budowle z zamierzchłych lat oraz modne centra rozrywki. Swój niezwykły klimat Kraków zawdzięcza również krakowianom, którzy są przyjaźni i gościnni.

Jeden ośrodek, tysiące możliwości – tym samym należymy do rzadkich i ochoczo odwiedzanych miast przez ludzi z całego świata. Liczba turystów odwiedzających to wyjątkowe miasto bezustannie narasta i trend się ten utrzyma.