Nie milkną echa na temat zmian jakie zaszły w Krakowie, przede wszystkim w aspekcie wizerunku tego miasta oraz faktu, jak wiele dzięki temu zyskał.

Oczywiście ukierunkowane one były w celu rozwoju zwłaszcza branży turystycznej, również przyciąganiu przedsiębiorców czy też firm, gotowych zainwestować swoje pieniądze. Gospodarka tego miasta oparta była o branże turystyczną, w dużej mierze dalej tak jest choć już nie jest od niej uzależniona, wręcz przeciwnie wystarczy spojrzeć jakie firmy zdecydowały się na konkretne działania.

Pewnie, iż skutkuje to również potrzebą kształcenia ludzi do pracy, zasoby i zaplecze w postaci odpowiedniej rzeszy fachowców czy też specjalistów, to problem jaki także udało się rozwiązać. Kraków to trzecie co do wielkości miasto w naszym kraju, także druga historyczna jego stolica, zatem wykorzystanie tego potencjału może przynieść jeszcze większe korzyści.

Promowanie go na mapie atrakcji turystycznych, jakie warto zwiedzić w Europie, to tylko jeden z przykładów tego jak poprzez skuteczne można rozwijać taką metropolię, konkurując ze znacznie bardziej popularnymi i to w skuteczny do tego sposób.