Młodzi ludzie nie chcą wyjeżdżać ani tym bardziej opuszczać Krakowa, tyczy się to zresztą już nie tylko rodowitych mieszkańców ale również tych, jacy z wielu powodów zdecydowali się tutaj przybyć.

Jest to przede wszystkim efektem zmian jakie zaszły na przestrzeni ostatniej dekady, zarówno pod względem ekonomicznym, rozrywkowym, turystycznym czy ogólnego rozwoju tego miasta, można się wypowiadać na ten temat wyłącznie w samych superlatywach.

Myśl o Krakowie pozytywnie

Zastanawiasz się czy Kraków to miejsce gdzie ludzie młodzi nie muszą się martwić o pracę czy swoją przyszłość? Oczywiście trudno jednoznacznie odpowiedzieć na takie pytanie, znalezienie jednak zatrudnienia czy możliwość kształcenia się na najbardziej uznanych w kraju uczelniach, to tylko niektóre z czynników o jakich warto wspomnieć.

https://www.youtube.com/watch?v=V8lvezyFTfo

Przybicie rzeszy młodych ludzi do tego miasta, to także efekt migracji oraz promocji w aspekcie przyjaznej metropolii dla wszystkich, którzy tutaj przybędą. Już nie dziwi sytuacja, w jakiej Kraków prezentowany jest wśród miast z jakich należy brać przykład, przy jednoczesnym uwzględnieniu potencjału i możliwości turystycznych, czy też rynku zbytu oraz zagadnieniu typowo gospodarczym.